Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9:00 - 18:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
02.05.2022
Nový způsob dopravy: Balíkovna
Od 2.5.2022 jsme pro Vás rozšířili nový způsob dopravy "Balíkovna". jedná se o službu České pošty, ekonomická varianta balíku "Na Poštu" maximální... číst celé
30.03.2022
Zdražení půjčovného od 1.4.2022
Vážení zákazníci, z důvodu zvyšování cen všech dodavatelů jsme nuceni zvýšit i naše ceny půjčovného. Ceník půjčovného elektrických koloběžek a kol... číst celé
21.02.2016
Upozornění k převodovkám motorových koloběžek
Vážení zákazníci, kouzlo spolehlivé a tiché převodovky tkví v precizně provedené montáži, dodržení správného postupu skládání a použití výhradně kvali... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

  1. Úvod
  2. INFO O PŮJČOVNĚ

 

Vítáme Vás v naší půjčovně elektrických koloběžek a kol v Peci pod Sněžkou.

 
Ceník půjčovného elektrických koloběžek a kol FATeBIKE:
 
1 hodina   400,- Kč
2 hodiny   500,- Kč
3 hodiny   600,- Kč
4 hodiny   700,- Kč
5 hodin     800,- Kč
6 hodin     900,- Kč
7 hodin   1000,- Kč
8 hodin   1100,- Kč
9 hodin   1200,- Kč
24 hodin 1500,- Kč 
 
Počítá se každá započatá hodina.
 
Dojezd našich strojů na 1 nabití baterie je individuální a vždy je vhodné Vámi vybranou trasu konzultovat s obsluhou. Máme jednoduché pravidlo: 1 stroj, 1 námi doporučená trasa = bezproblémový dojezd zpět do cíle. Ne každá trasa se dá kombinovat tak, aby Vám vystačila kapacita baterie na 1 nabití.
 
V případě, že zákazník bude potřebovat náhradní baterii, je třeba rezervace předem a cena náhradní baterie na 1 den je 790,- Kč.
 
Vratná záloha za jedno elektro kolo/koloběžku je 2.500,- Kč + 2 platné doklady totožnosti (v případě výpůjčky na 24h je záloha za jedno elektro kolo/koloběžku je 5.000,- Kč). Zálohu lze hradit pouze hotově, půjčovné lze uhradit hotově nebo platební kartou
 
Hodnota elektro koloběžky 53.000,- Kč, hodnota elektrokola FATBIKE 75.000,- Kč, hodnota vozíku 3.000,- Kč
 
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
 
 
Výpůjční řád půjčovny elektrických koloběžek a kol pepasport.eu
 
 
§1 Elektro kolem se rozumí jízdní kolo vybavené elektromotorem o jmenovitém výkonu 250W a maximální asistované rychlosti 25 km/h, které je homologováno pro provoz na veřejných komunikacích. Elektro koloběžkou se rozumí koloběžka vybavená elektro motorem o jmenovitém výkonu 1kW a maximální rychlosti 25km/h, která je homologovaná pro provoz na veřejných komunikacích
 
§2 Pouze osoba uvedená ve smlouvě o nájmu movité věci (dále jen Nájemce), má právo používat zapůjčené zařízení (elektro kolo, elektro koloběžky a doplňky), jehož převzetí potvrdila svým podpisem ve smlouvě o nájmu movité věci (dále jen Smlouva).
 
§3 K pronájmu elektro kola, elektro koloběžky je nutné složit vratnou zálohu uvedenou v ceníku půjčovny.
 
§4 Pronájem kola, koloběžky je možný pouze po předložení alespoň dvou z těchto dokladů:
 
a) platný Občanský průkaz
b) platný Cestovní pas
c) platný Řidičský průkaz
 
§5 Nájemce může být pouze osoba zletilá (tj. starší 18ti let či osoba), která je plně způsobilá k právním úkonům. Pronajímatel si vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s osobou, u které je důvodná obava, že při užívání elektro kola, elektro koloběžky může způsobit škodu sobě či třetím osobám. Jde zejména o osoby pod vlivem omamných nebo návykových látek.
 
§6 Půjčovné je splatné okamžitě po podpisu smlouvy.
 
§7 Nájemce je povinen ověřit si technický stav vypůjčeného předmětu před podpisem smlouvy a úhradou výpůjčky.
 
§8 Po podpisu smlouvy přebírá nájemce veškerou zodpovědnost za vypůjčený předmět, a to až do doby vrácení předmětu pronajímateli.
 
§9 Jízda na elektro kole, elektro koloběžce je pouze na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nájemcem, jim zapůjčeným předmětem, a to na :
 
jeho vlastním majetku,
na jiných předmětech movitých i nemovitých,
jiných osobách na zdraví nájemce po celou dobu výpůjčky.
 
§10 Nájemce přebírá hmotnou odpovědnost za všechna elektro kola, elektro koloběžky uvedená/é v jim podepsané smlouvě o výpůjčce stvrzené svým podpisem.
 
§11 Používání předmětu nájmu osobami, které nejsou uvedeny ve smlouvě, je zakázáno.
 
§12 Při poškození, ztrátě, či odcizení vypůjčeného předmětu je nájemce povinen neprodleně oznámit tuto skutečnost pronajímateli. V případě krádeže je nájemce povinen nahlásit tuto skutečnost Policii ČR, v případě, že je škoda vyšší než 5.000 Kč.
 
§13 Při nedodržení termínu vrácení půjčené věci je nájemce povinen zaplatit dlužné nájemné za období, které přesáhlo původní dobu pronájmu.
 
§14 Při ztrátě či odcizení vypůjčených věcí uhradí nájemce pronajímateli cenu elektro kola či elektro koloběžky uvedené ve smlouvě.
 
§15 Pronajímatel má právo použít jistiny (zálohy), na úhradu jemu vzniklé škody, jakož i pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci.
 
§16 Nájemce se zavazuje uhradit veškeré náklady spojené s opravou vypůjčeného předmětu do deseti dnů od obdržení faktury a výzvy k uhrazení, pokud uhrazení plně nekryje složená záloha (elektro kola ani elektro koloběžky nejsou nijak pojištěny proti krádeži nebo případnému poškození)
 
§17 Zásady správného užívání elektro kola, elektro koloběžky jsou součástí smlouvy o nájmu movité věci a svým podpisem na ní nájemce stvrzuje, že s nimi byl seznámen a bude se jimi řídit v plném rozsahu.
 
§18 Zapůjčené elektro kolo, elektro koloběžku je možno užívat pouze pro nekomerční účely. V případě jiného záměru je nutné tento konzultovat s pronajímatelem.


Desatero pro bezpečný pohyb cyklisty v terénu


1. Naplánuj si trasu
Trasu zvol podle svých schopností, nebo podle nejslabšího ve skupině.
 
2. Informuj se
Počasí na horách se rychle mění, zjisti, jak bude a podle toho zvol trasu a vybavení.
 
3. Informuj
Před odjezdem předej informace o zamýšlené trase a předpokládanou dobu návratu.
 
4. Jezdi pouze po povolených cestách
Jestliže je cesta legálně označena jako zakázaná, nepoužívej ji. Nepohybuj se mimo značené cyklostezky.
 
5. Znej značení cest
Sleduj značení a popřípadě kontroluj v mapě, předejdeš zbloudění.
 
6. Ovládej své kolo
Jezdi tak, abys dokázal zastavit na viditelnou vzdálenost. Všude můžeš někoho nebo něco potkat. Nepřeceňuj svou technickou a fyzickou zdatnost.
 
7. Dávej přednost ostatním
Upozorni ostatní, že kolem nich projíždíš. Při míjení dostatečně zpomal a je-li to z hlediska bezpečnosti nezbytné, zastav.
 
8. Jednej s rozmyslem
Používej přilbu. Předvídej nebezpečné situace. Znej kontakty na Horskou službu, nebo na Zdravotní záchrannou službu. Měj vždy nabitý a zapnutý mobilní telefon.
 
9. Poskytni pomoc
Měj s sebou lékárničku a v případě potřeby poskytni první pomoc.
 
10. Buď ohleduplný k přírodě, lidem a majetku
 
 
Poslední aktualizace 30.03.2022, pepasport.eu
Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz